Tootmise planeerija
Tööpakkumise number #745732

2
Palmako AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • tootmiseks vajalike materjalide õigeaegne tellimine

  • laovarude planeerimine ja tarnekindluse tagamine

  • toodete optimaalne ja õigeaegne planeerimine tootmisliinidele ja töökeskustele

  • tootmistellimuste loomine, materjalide saadavuse kontroll ja käsitlemine majandustarkvaras

Ootused kandidaadile

  • töökogemust tootmise planeerimisel

  • erialast haridust, mis toetab planeerijana töötamist

  • analüüsi-, planeerimis- ja organiseerimisvõimet

  • vastutuse võtmist oma valdkonna otsuste eest

  • väga heal tasemel arvuti- ja andmeanalüüsi oskus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas puidutööstuse ettevõttes

  • sõbralikku meeskonda ning väljaõpet

  • täistööajaga tööd(8.30-17.00)

  • Stebby sporditoetust ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#745732

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
Tootmise planeerija Tootmise planeerija

Palmako AS

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab üle 430 inimese, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

Vaata rohkem