Tootmise planeerija
Tööpakkumise number #803306

Liistuvabrik OÜ
Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • igapäevase tootmistegevuse planeerimine

  • koostöö klienditellimuste haldajatega

  • klienditellimuste käsitlemine vastavalt ettenähtud protseduuridele ja tähtaegade järgimine

  • tootmisplaanide regulaarne koostamine

  • tootmisvõimsuse vajaduse analüüs koostöös tootmismeistriga

  • tootmise efektiivsuse analüüsimine

  • tellimuste, materjalide jälgimine

  • tööde normeerimine, efektiivsusnäitajate analüüs ja ettepanekute tegemine

  • töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev töökogemus puidutööstuse tootmise planeerimisel
  • oskad analüütiliselt mõelda ning oled hea planeerimis- ja organiseerimisvõimega
  • oled hea suhtleja, tahad töötada meeskonnas
  • oled valmis võtma vastutust oma valdkonna tegevuste ja otsuste eest
  • oled oma tegevuses süsteemne ja hindad täpsust
  • oled hea arvutikasutaja (MS Office Excel, Word)
  • Sinu eesti keele oskus on heal tasemel

Sobitud hästi meie meeskonda kui oled loomult abivalmis ja avatud suhtleja, kiire mõtlemise ja tegutsemisega, hea kohaneja ning tulemustele orienteeritud. Lisaks suudad iseseisvalt olukorda analüüsida ja näha enda ümber arenguvõimalusi.

Ettevõte pakub

  • piirkonna konkurentsivõimelisemat tasu

  • koolitusi nii pakutaval positsioonil oskuste parendamiseks kui ka edasiseks karjääri muutusteks

  • tööriideid ja tööjalatsid

  • puhkust aastas 35 kalendripäeva

  • sõidukompensatsiooni

  • põnevaid ühisüritusi kolleegidega

  • panustame erinevate toetustega sinu heaolusse.

Tööpakkumise number
#803306

Info

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2022
Kuulutus sisestati:
4. august 2022
Tootmise planeerija Tootmise planeerija

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
OSTJA HANZA Mechanics Tartu AS
OSTJA HANZA Mechanics Tartu AS • Tartumaa
Tartumaa
UUS
päev tagasi
TOOTMISE PLANEERIJA INNORE OÜ
UUS
päev tagasi
TOOTMISE PLANEERIJA INNORE OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
TOOTMISE MEISTER Salvest AS
TOOTMISE MEISTER Salvest AS • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
KVALITEEDIINSENER Enics Estonia
4 p. tagasi
KVALITEEDIINSENER Enics Estonia • Tartumaa
Tartumaa
VARAKAHJUDE KÄSITLEJA LKB OÜ
VARAKAHJUDE KÄSITLEJA LKB OÜ • Tartu