Tootmise planeerija
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799702

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste kooskõlastamine klientidega

  • Tootmisplaani koostamine

  • Toormaterjalide tellimine

  • Tööde avamine tootmisele

  • Valmistoodete ja tarne dokumentatsiooni koostamine

  • Kliendirahulolu uurimine, kliendisuhete hoidmine ja edendamine

Ootused kandidaadile

  • Hea inglise keele oskus – töökeeleks on inglise keel

  • On vilunud MS Excel’i kasutaja

  • Teab majandustarkvarade loogikat

  • On julge suhtleja ega pelga luua uusi kontakte

  • Meeldib meeskonnatöö

  • On valmis ärireisideks väljaspool Eestit

  • Põnevat väljakutset elektriliste ja fiiberoptiliste ühenduste tarneahelas

  • Huvitavat tööalast suhtlemist rahvusvahelises ettevõttes

  • Tööstusharule spetsiifilist väljaõpet kohapeal

  • Pikaajalist ja kindlat töösuhet kasvavas ettevõttes

Tööpakkumise number
#799702