Värsked tööpakkumised

Tootmise lihttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545147

Tööpakkumise number

545147

Töö kirjeldus

Tööd saavad vineer-pakkekastide, karpide valmistajad.Töö toimub kolmes vahetuses ja on pikaajaline. Väljaõpe kohapeal

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt püsivust ja head töötahet
Kasuks tuleb soome või inglise keele oskus

Pakume palkka kaks korda kuus ja tööandja organiseerib tasuta majutuse

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted