Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440043

Tootmise koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • efektiivse väiketootmise planeerimine, korraldamine ja juhtimine;
  • ressursside planeerimine: tööjõud, kuluefektiivsus, materjali varude optimeerimine.;
  • tootmise igapäevane korraldamine ja jooksvate probleemide lahendamine;
  • panustamine töötajate efektiivsuse arendamisse;
  • töökeskkonna ja tööohutuse eest vastutamine ja selle tagamine;
  • materjalide sisseostu efektiivne korraldamine;
  • alltöövõtjatele tööülessannete jagamine ja kontroll;
  • materjalide ja valmistoodangu logistika;
  • mittevastavuste kiire lahendamine;
  • valmistoodangu lähetamine

Ootused kandidaadile

Tootmise kordinaator on energiline, ettevõtlik, sõbraliku iseloomuga, hea suhtlemisoskuse ja pingetaluvusega ning suudab koordineerida ja kontrollida kuni 10 inimese tööd.

  • hea arvutikasutusoskus, varasem kokkupuude AutoCad-iga
  • jooniste lugemisoskus;
  • vastutus- ja otsustusvõime, kehtestavus, konkreetsus, korrektsus, hea suhtlemis- ja motiveerimisoskus;
  • eesti keele oskus, kasuks tuleb ka soome ja inglise keele oskus;
  • B-kategooria juhilubade omamine.

Ettevõte pakub

  • arendavat ja vastutusrikast tööd;
  • motiveerivat töökeskkonda;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda;

Tööpakkumise number
#440043

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
10. september 2016

Retent AS on tegutsenud 23 aastat, põhitegevus on kahes suunas- eriotstarbeliste ruumide ja hoonete sisustamine mööbliga ja hambaravitehnika müük.

Toodetud mööblist 20-25% läheb ekspordina Skandinaaviasse.
Oleme suurim eestimaine labori- ja hambaravimööbli tootja.

Ettevõte omab pikka aega ISO 9001 ja 14001 sertifikaate.

Vaata rohkem