Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344644

Tootmise koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-tootmise juhtimine lähtudes ettevõtte struktuurist ja juhtimissüsteemist;
-tootmiseesmärkide ja -plaani koostamine, nende täitmise tagamine;
-protsessivoo, toodete tehnoloogiliste kaartide ja töökohaskeemide väljatöötamine;
-tootmisprotsesside pidev analüüsimine, optimeerimine, efektiivsuse tõstmine ja sidumine ettevõtte juhtimissüsteemi dokumentatsiooniga;
-kvaliteedi kontrolli organiseerimine;
-tootmistööliste arendamine, pädevuse hindamine, motivaatorite väljatöötamine;
-ohutute töötingimuste ja - korra tagamine;
-sisekommunikatsiooni korraldamine tootmise ja administratsiooni vahel.

Ootused kandidaadile

-vähemalt 3 aastast tootmise juhtimise kogemust keskmise suurusega ettevõttes;
-vähemalt 3 aastast kogemust tehnoloogiliste protsesside väljatöötamisel, juurutamisel, analüüsil ja optimeerimisel;
-tööle vastavat kõrgharidust;
-meeskonna juhtimise, eestvedamise ja arendamise oskust;
-positiivset suhtumist, innovatiivset, analüütilist ning kiiret mõtlemist;
-vastupidavust ning head enesevalitsemist;
-head tekstitöötluse ja tabelarvutusprogrammide kasutamise oskust;
-kohusetundlikkust ja korrektsust;
-eesti ja vene keele valdamist kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

-professionaalset arenemisvõimalust;
-huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
-võimalust töötada loominguliselt ja viia ellu oma ideid;
-kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid;
-panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu;
-kaasaegset ja dünaamilist töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#344644

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2014

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 1991. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte. Pidevalt arenev ettevõte toodab valumarmorist valamuid ja vannitoamööblit. Toodangut müüakse edukalt nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Ekspordi osakaal moodustab käibest üle 90%.

Vaata rohkem