Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306370

Tootmise koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmise koordinaatori tööülesanneteks on erinevate tellimuste tootmisjooniste haldamine ja väljastamine, materjalide tellimine ning tootmisprotsessi läbiviimise juhendamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus metallitööde protsesside juhendamisel
  • oskus kasutada erinevaid metallitöödega seotud seadmeid (lintsaag, traatkeevitus jne)
  • programmide AutoCAD, Excel ja Outlook kasutamise oskus
  • avatus ning hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • kiire reageerimisvõime ning hea pingetaluvus
  • julgus ennast kehtestada
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiload

Huvitavat ja väljakutseterohket tööd meeldivas ning ühtse sihiga meeskonnas. Kaasalöömist firma arengus sh võimalus arendada mitmekülgset tootmisprotsessi ning seeläbi tõsta enda kompetentsi.

Tööpakkumise number
#306370

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
8. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Palk on sõltuv kokkulepitavast vastutuse ja kohustuste hulgast

Aiaekspert OÜ põhitegevusalaks on piirdeaedade ja kõik sellega seonduva müük, tootmine ja montaaz. Pakume oma klientidele personaalset koostööd alates hinnapakkumise tegemisest lõpetades nn. võtmed kätte lahenduse teostuse täideviimisega.
Firma põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid oleme valmis tegema töid ka teistes Eesti piirkondades.

Vaata rohkem