https://www.cvkeskus.ee/365444

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tootmise koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365444

Tööpakkumise number

365444

Töö kirjeldus

Tootmise koordinaatori töö seisneb vahetuse meeskonna töö planeerimises ja juhtimises. Ta vastutab eelkõige etteantud tellimuste õigeaegse ja kvaliteetse täitmise eest, kooskõlastades oma tööd ettevõttesiseselt müügi- ja logistikaüksusega. Jooksvate küsimuste osas suhtleb tootmise koordinaator ka vahetult klientidega. Tema ülesandeks on arendada välja hästitoimivad tööprotseduurid ja tõhus meeskond tagamaks klientide kõrge rahulolu ettevõtte toodete ja teenustega.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on hea loogilise mõtlemisega, järjekindel ja nõudlik nii enda kui oma allvate suhtes. Ta oskab seada eesmärke, planeerida nende täitmist, suhelda inimestega ning näha tootmise lõpptulemust kliendi vaatevinklist lähtuvalt.

Vajalik on varasem meeskonna juhtimise kogemus ning eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil, kusjuures juhtimiskogemusena läheb väga hästi arvesse näiteks üksuse juhi ülesannete täitmine ajateenistuses. Tootmise koordineerijaks sobib suurepäraselt aktiivne, positiivse ellusuhtumisega ja teotahteline inimene, kes on elus juba üht-teist korda saatnud (omab kindlasti ka vähemalt 3 kuni 5 aastast töökogemust), kuid soovib end nüüd suurema meeskonna (umbes 30 inimest) eestvedajana proovile panna.


Ettevõte pakub

Tootmise koordinaatoril on võimalus osaleda kiiresti areneva ettevõtte kujundamises oma valdkonna parimaks teenusepakkujaks Eestis ja Põhjamaade turgudel. Pakume kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi, sõbralikke kolleege ning heade tulemuste saavutamisel ka motiveerivat töötasu.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD