Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666480
Kaugtöö võimalus

TOOTMISANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. september 2020
Kuulutus aegub:25. september 2020

Töö kirjeldus

*perioodiliste aruannete koostamine huvitatud osapooltele

*igapäevaste tootmisaruannete koostamine ning jagamine

*aruandlus-ja prognoosimeetodite arendus

*osaleda tootmisprojektide väljatöötamises ja rakendamises

*oled tulevikus valmis võtma enda peale tootmise planeerimise vastutust

*vastutusalasse kuuluvate tarkvaraporgrammide haldus

*tootmistellimuste jälgimine

Ootused kandidaadile

*oled väga hea analüütilise ja süsteemse mõtlemisega

*omad kõrgharidust majanduse, matemaatika või tootmise valdkonnas

*omad eelnevat kogemust tootmise planeerimise valdkonnas

*oled kokku puutunud andmete analüüsiga

*oled vilunud MS Exceli ja MS Exceli VBA kasutaja

*oled aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega ning valmis meeskonnatööks

*räägid eesti keelt ja valdad inglise keelt suhtlustasandil

Kasuks tuleb:

Navision, GlobalReader ja Canttic programmide kasutamise,SQL aruannete koostamise kogemus ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

*kaugtöö võimalust

*arenguvõimalusi suure kasvuambitsiooniga organisatsioonis

*sinu oskustele, võimetele ja panusele vastavat töötasu

*sõbralikke kolleege, ühisüritusi

Tööpakkumise number
#666480

Asukoht:
Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
4. september 2020

Thermory AS tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal, mida esindab enam kui 50 riigis üle maailma bränd Thermory. Valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal ja Soomes Grupis töötab ligi 700 inimest. Thermory AS ekspordib ligi 98% oma toodangust ja seda üle maailma. Olulisemad sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA ja Norra. Kaugeimad sihtriigid on näiteks Jaapan, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2018.a. tunnustati Eesti Ettevõtlusauhindadel Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör 2018.

Vaata rohkem