Tootmine, looduskivi töötleja
Tööpakkumise number #813971

2
KIVIKODA OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Kivipindade valmistaja tööülesanne on kivist köögipindade servade poleerimine ja liimimine.

Töö toimub siseruumis, Kivikoda tootmisruumides Ülemistel.

Valmis peab olema raskete detailide tõstmiseks. Servade poleerimine toimud rellakaga . Kuivalt lihvides tolmab ja märjalt poleerides lendab vett laiali.

Raskemate detailide puhul kasutatakse abilisi ja tõste sedmeid.

Eeliseks  on jooniselugemise oskus ja käeline osavus.

Detailid tehakse valmis CNC pinkidel ning lihvija teeb viimased viimistlused

Kivikoda tarnib ise kivi materjali, konsulteerib, mõõdab ning paigaldab vastavalt kliendi soovidele.
Firmas töötab 10 inimese. Hoiame kokku ja aitame üksteist suuremetel töödel.

Ootused kandidaadile

* Kutse- või keskeriharidus
* Kohusetundlikkus
* Täpsus
* Hea füüsiline vorm

*iseseisev töötamine ja koostöö teistega.

 eesti keele oskus

Kasuks tuleb
* jooniste lugemis oskus
* raskuste tõstmise kogemus

Ettevõte pakub

Kivitöötlemise väljaõpet kohapeal.
Konkurentsivõimelist töötasu.

väikest kollektiivi.

vaheldusrikas ja iseseisev töö

Ühised pööripäevade tähistamised.

Tööpakkumise number
#813971

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
6 p. tagasi
TERITUSPINGI OPERAATOR MET-Terakeskus AS
Alates 1500 €/kuus
9
6 p. tagasi
TERITUSPINGI OPERAATOR MET-Terakeskus AS • Tallinn
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
KIVIPINDADE PAIGALDAJA KIVIKODA OÜ
1800 - 2100 €/kuus
2
KIVIPINDADE PAIGALDAJA KIVIKODA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1