Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #710639
Kaugtöö võimalus

Tootespetsialist

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Tootespetsialisti ülesandeks on luua ja hoida kliendisuhteid, teha pakkumisi riigihangetel, ette valmistada ja läbi viia toodete esitlusi.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on meditsiinialane kõrgharidus, hea suhtlusoskus, eesti ja inglise keele oskus, medtisiiniseadmete või ravimite müügikogemus, juhiluba, võime töötada iseseisvalt.

Kindel palk ja tulemustasu, ulatuslik koolitus, sealhulgas tootekoolitus

Tööpakkumise number
#710639