2023-08-23 14:48:55

Töötervishoiu õde

CVKeskus.ee klient
Confido Erameditsiinikeskus loodi 2013. aastal arstide poolt. Kui riiklik meditsiinisüsteem keskendub peamiselt ravimisele, siis Confidos pöörame suurt tähelepanu ka sellele, kuidas terve olla, oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada.

Confidos töötavad Eestis tunnustatud oma ala parimad peremeditsiini eriarstid, eriarstid ja spetsialistid, kes tahavad pakkuda kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust.

Töö kirjeldus

Kui Sa tunned, et Sinu kirg ja kutsumus on pakkuda inimestele meditsiinilist abi, siis tule ja ühine meiega.

Töötervishoiu õe roll on vähendada tööst ja töökeskkonnast, sealhulgas ka elustiilist põhjustatud haigestumisi ja läbi selle aitab töötervishoiu õdede poolne tervisenõustamine paremini kaasa töötajate tervisedendamisele.

Otsime oma meeskonda täiskoormusega meditsiinitöötajat, tööaeg on E-R 8.00-17.00

Ootused kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt ootame eriala haridust, väga head suhtlemisoskust ning lisaks eesti keelele ka inglise ja/või vene keele oskust vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb varasem kogemus töötervishoiu valdkonnas.

 

Ettevõte pakub

Confido pakub Sulle esinduslikku motivatsioonipaketti, mis sisaldab ka väärtuslikku tervisekindlustust ning põnevaid väljakutseid kiiresti arenevas meditsiiniasutuses.