Tootepaigutaja
Tööpakkumise number #834511

Rahva Raamat AS
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tootepaigutaja teeb kauplustes raamatute väljapanekuid, korrastab riiuleid ja vormistab lisatellimusi.  Oma töö tulemusena parandab Rahva Raamatu raamatute müükide turupositsiooni ning vastutab kliendisuhete hoidmise ja arendamise eest.

Ootused kandidaadile

  • Sul on müügitöö kogemus

  • Sulle meeldivad raamatud

  • Sa oled sõbralik ja suhtled nii eesti kui vene keeles

  • B-kategooria juhilubade olemasolu ning sõidukogemus vähemalt 2 aastat;

  • Sul on väga hea arvuti kasutamise oskus;

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega

  • ametiautot

  • asjatundlikke ja töökaid kolleege,

  • soodsaid sportimisvõimalusi ja ahvatlevaid omatöötaja soodustusi,

  • meeleolukaid ühisüritusi nii suvel kui talvel

Tööpakkumise number
#834511

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Tootepaigutaja Tootepaigutaja

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 13 kauplust kaheksas Eesti linnas ja restoran Telliskivis. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla Eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Veebipõhine värbamine INVENTEERIJA IDA-VIRUMAAL! MAXIMA Eesti OÜ
Veebipõhine värbamine
INVENTEERIJA IDA-VIRUMAAL! MAXIMA Eesti OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Veebipõhine värbamine ÄRIKLIENDI MÜÜGIESINDAJA Elisa Eesti AS
3 päeva jäänud
ÄRIKLIENDI MÜÜGIESINDAJA Elisa Eesti AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
TEENINDAJA SPA Tours OÜ
Alates 900 €/kuus
TEENINDAJA SPA Tours OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
VAHETUSEVANEM SPA Tours OÜ Meresuu Spa
Alates 1100 €/kuus
VAHETUSEVANEM SPA Tours OÜ Meresuu Spa • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
päev tagasi
REGISTRATUURI KLIENDITEENINDAJA Ida-Viru Keskhaigla SA
UUS
päev tagasi
REGISTRATUURI KLIENDITEENINDAJA Ida-Viru Keskhaigla SA • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Vaatan kõiki