Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635000

Tootekoolitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Eskaro ootab oma meeskonda initsiatiivikat tootekoolitajat kelle tööülesanneteks on:
AS Eskaro esindamine
Toodete tutvustamine (kõnes ja kirjas)
Toodete koolitustega seotud protsesside väljatöötamine ja elluviimine
Klientide rahulolu tagamine
Toimunud koolituste tagasiside töötlemine

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Eesti, vene keele oskus
Väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
B-kategooria juhiload
Algatus- ja organiseerimisvőime, korrektsus, kohusetundlikkus

Tööd üle veerandsaja aastat tegutsenud tootmisettevőttes, kus hinnatakse igaühe panust, arvestatakse töötajate ettepanekutega, peetakse lugu spordist, väärtustatakse perekonda ja ollakse hooliv

Tööpakkumise number
#635000

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Kodu- ja ehituskeemiakaupade tootmine

Vaata rohkem