Värsked tööpakkumised

Tootejuht / Tooteturundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279006

Tööpakkumise number

279006

Töö kirjeldus

Sinu vastutusalaks saab olema Fortumo uute toodete, teenuste ja tooteturundusprojektide ettevalmistamine, elluviimine, turundamine ja tulemuste mõõtmine. Tegeled ka olemasolevate Fortumo teenuste (http://fortumo.com/services/start) juhtimise ja turundamisega. Lisaks suhtled meie klientide ja partneritega, et nende vajadusi mõista, neid Fortumo toodete integreerimisel abistada ja nendega koos uusi teenuseid käivitada ja testida.

Nõudmised kandidaadile

• hea arusaam tootearendusest ja/või varasem tootejuhtimiskogemus;
• väga tugev erinevate internetiteenuste kasutamiskogemus, terav silm kasutajaliidese pisidetailide suhtes, kogemus koostööst disainerite ning tarkvaraarendajatega;
• mõningane turunduskogemus või arusaamine turundusest (näiteks pressiteadete kirjutamisel ja levitamisel, uudiskirjade koostamisel või internetiturunduse alal);
• väga hea ärialase inglise keele oskus (nii kõnes kui kirjas), tugev ärialane kirjutamiskogemus.

• võimalust juhtida uute rahvusvahelise kasutajaskonnaga toodete ja teenuste väljaarendamist.
• paindlikku tööaega, võimalust reisida.
• vaheldusrikkaid ning huvitavaid tööülesandeid.
• võimalust kasvada ja areneda koos Eesti edukaima ettevõttega.
• meeldivat töökeskkonda hubases Tartu kesklinna kontoris.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2012

Fortumo OÜ arendab Tartu kesklinnas mobiiliteenuste platvormi, mis aitab online- ja mobiilirakendustel maksustada oma kliente. Pea viie tegevusaasta jooksul oleme laienenud enam kui 70-le turule Euroopas, Aasias ning Ameerikas. 2011. aastal valiti Fortumo Eesti Ettevõtluse Auhinnakonkursil aasta eksportööriks ning aasta parimaks ettevõtteks. Lisainfot Fortumo ja meie teenuste kohta leiad aadressilt: http://fortumo.com