2023-08-23 14:48:55

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
1500 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kardioloogias ja radioloogias kasutatavate tarvikute tutvustamine erialaspetsialistidele. Müügi edendamine, hinnapakkumiste tegemine, osalemine riigihangetel. Koolituste ja konverentside organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Meditsiinialane haridus, soovitatav eelnev müügitöö kogemus.
Otsime inimest, kes oleks positiivse mõttelaadiga, sõbraliku, avatud suhtlemis stiiliga.
Vajalik on eesti-, vene-, inglise keele oskus suhtlus tasemel.
B- kat. juhiluba

OÜ AnkaMedical on väike Eesti ettevõte. Oleme turul juba aastast 2006 ja pakume tarvikuid põhiliselt Eesti haiglatele.
Võimaldame huvitavat tööd, palju suhtlemist erinevate inimestega, head töö keskkonda.
Võimaldame paindlikku tööaega ja vajadusel kodukontoris töötamist. Pakume töötajale ametiautot ja kõiki tööks vajalikke vahendeid. Kandidaat peab osa võtma erialastest koolitustest nii Eestis kui väilismaal.
Töö eeldab palju ringiliikumist üle Eesti.