Tootejuht /KAM
Tööpakkumise number #832422

3
AS Grindeks Eesti Filiaal
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded:

1.Grindeksi portfelli kuuluvate ravimite müügimaterjalide koostamine ja müügikampaaniate korralsamine.

2.Ravimiesindajate koolitamine uute toodete ja materjalide kasutamisel ning strateegiliste juhiste edastamine.

3.Turusituatsiooni analüüs ja selle tulemuste edukas kasutamine turunduses,turundusplaanide koostamine.

4.Võtmeklientide kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning seminaride ja arutelude korraldamine.

5.Andmebaaside (plaanid, aruanded, andmeregister jms) koostamine ja värskendamine.

6.Pharmacovigilance ja ravimiohutuse tundmine.

Ootused kandidaadile

“Grindeks” ootab sinult:

  • Meditsiini või farmaatsiaalast haridust.
  • Väga head eneseväljendus- ja läbirääkimisoskust.
  • Vastutustunnet, järjekindlust ja oskust oma tööd korraldada.
  • Varasemat edukat turunduse või tootejuhtimise kogemust farmaatsia valdkonnas.
  • Meeskonnatöö kogemust ja ravimiesitlejatega koostöö kogemust.
  • Pharmacovigilance ja ravimiohutuse alast eelnevat töökogemust.
  • Analüüsivõimet ja sihikindlust, sära silmis.
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • B-kategooria juhiluba ja sõidukogemust.

Ettevõte pakub

“Grindeks” pakkumine Teile:

  • Põhipalk ja tulemustasu.
  • Autokompensatsioon
  • Tervise-, õnnetusjuhtumikindlustus või sporditoetus,prillide kompensatsioon.
  • Turvalist ja muutuvat töökeskkonda.
  • Arenguvõimalusi Lätis javälismaal.
  • Ulatuslik sotsiaaltoetus- ja motivatsiooniprogramm(boonused, puhkepäevad).
  • Meeskonna meelelahutus ja arendustegevus.

Tööpakkumise number
#832422

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2023
Tootejuht /KAM Tootejuht /KAM

UUS TÖÖ - UUED VÕIMALUSED!
Kui tervis ja farmaatsia on Sinu kutsumus, kui soovid töötada dünaamilises keskkonnas ning “Grindeksi” väärtused – inimlikkus, kasvamine ja lihtsus kõnetavad,
siis pöördume Sinu poole, tule liitu meie meeskonnaga!

RAVIMIESITLEJAD Lõuna-Eesti ja Tallinna piirkonda

TULE TÖÖLE GRINDEKS AS BALTIMAADE SUURIMA RAVIMITOOTJA EDUKASSE MEESKONDA

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TOOTEJUHT Eugesta Eesti OÜ
TOOTEJUHT Eugesta Eesti OÜ • Harjumaa
Harjumaa
3 näd. tagasi
SIKUPILLI SÜDAMEAPTEEK OOTAB JUHATAJAT JA ERIALATÖÖTAJAT PHARMA HOLDING OÜ
SIKUPILLI SÜDAMEAPTEEK OOTAB JUHATAJAT JA ERIALATÖÖTAJAT PHARMA HOLDING OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIJUHT Fibenol OÜ
1
MÜÜGIJUHT Fibenol OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
FARMATSEUT Põhja-Eesti Regionaalhaigla
FARMATSEUT Põhja-Eesti Regionaalhaigla • Tallinn
Tallinn
KVALITEEDIJUHT Windak OÜ
KVALITEEDIJUHT Windak OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki