Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301780

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses järjest suurenevate kaubamahtude ning laieneva tootevalikuga otsime oma meeskonda tootejuhti kelle ülesanneteks on:
* autovaruosade sisseostmine kokkulepitud tooterühmadesse
* suhtlemine hankijate ja klientidega
* laovarude kujundamine
* turuolukorra analüüsimine ja hinnakujundamine
* klientide ning oma müügimeeskonna tehniline koolitamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

* tehniline haridus
* hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Outlook)
* hea inglise keele oskus
* vene keele oskus
* hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

* erialast koolitust ja reisimisvõimalusi
* suurepäraseid kolleege ja palju suhtlemist
* iseenda tegemistest sõltuvat tulemuspalga süsteemi

Tööpakkumise number
#301780

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
19. märts 2013

Mercantile Group AS on rahvusvahelisse kontserni kuuluv firma, mis tegeleb autovaruosade maaletoomise ning hulgimüügiga. Ettevõtte pealadu asub Tallinnas ning piirkondlikud laod ning teeninduspunktid asuvad veel ka Rakveres, Tartus ja Pärnus.
Ettevõttele kuulub ka AUTOASI kaupluste-teeninduste kett. AUTOASI kaubamärki kasutavaid remonditöökodasid ja kauplusi on üle Eesti praegu 30.

Vaata rohkem

Tootejuht