Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457242

Tööpakkumise number

457242

Töö kirjeldus

- tootekirjelduste koostamine ja ajakohastamine, uute teenuste protsesside kirjeldamine
- toodete efektiivsusnäitajate analüüs, prognooside tegemine ning neist lähtuvalt parandustegevuste rakendamine
- turuarengute ja konkurentide tegevuste monitooring, turuosa hindamine ja analüüs, vajadusel parendustegevuste rakendamine
- ettepanekute tegemine uute toodete ja teenuste väljatöötamiseks vastavalt ettevõtte strateegiale, turusituatsioonile ja kliendivajadustele
- osalemine tootepõhiste projektide läbiviimisel

Nõudmised kandidaadile

- töökogemus e-kaubandussektoris
- projektide juhtimise kogemus
- meeskonnas töötamise oskus
- hea suhtlemisoskus ning kirjalik eneseväljendusoskus
- tööde planeerimise ja korraldamise oskus
- iseseisva töö oskus ning kõrge pingetaluvus
- strateegiline, innovaatiline ja analüütiline mõtlemine
- eesti ja inglise keele oskus
- arvutikasutamise oskus (Excel, PowerPoint, Word, internet)

Kasuks tuleb:
- baasteadmised logistikasektori toimimisest

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku ning toetavat kollektiivi
- ettevõttesisest arengut
- töökoht asub: Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2017

Itella Estonia OÜ on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Teenindame oma kliente kahes logistikakeskuses - Rae vallas Lehmja külas ja Saku vallas Tänassilma külas.
SmartPOST’i kaubamärgi all oleme alates 2010 aastast esimene pakiautomaadi teenust osutav ettevõte Eestist. Pakiautomaatide kaudu teenindame ligemale 32% eraisikute postipakiturust. Tänu ulatuslikule pakiautomaatide võrgustikule nii Eestis kui Soomes oleme suurima pakiautomaadivõrguga ettevõte kogu regioonis.