Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337954

Tootegrupi Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 7. aprill 2014
Kuulutus aegub:11. aprill 2014

Töö kirjeldus

  • Valitud tootevaliku ja tootespetsifikatsioonide täpsete kirjelduste lisamine ettevõtte Content Management Systemisse (sisu juhtimissüsteemi)
  • Toodete kvalifitseeritud esitlemine ettevõtte online-poes
  • Vahetu osalemine ülesandeks antud tootegrupi müügiprotsessis ja marginaalide plaanide juurutamine
  • Aktiivne ja efektiivne osalemine tootevaliku esitlusel ja juhtimisprobleemidele lahenduste leidmisel
  • Tooteesitluse ja juhtimisega seotud probleemidele lahenduste pakkumine otsesele ülemusele
  • Õigeaegne tootekirjelduste ja -juhiste kvaliteetne esitlemine
  • Regulaarne suhtlus tarnijatega ja kiirete lahenduste leidmine erinevatele tarneprotsessiga seotud probleemidele ja küsimustele
  • Turu-uudiste, konkurentide ja tootehindade regulaarne jälgimine
  • Ülesandeks antud tootevalikuga soetud kliendiküsimustele kiiresti vastamine

Ootused kandidaadile

  • Bakalaureusekraad (ülikoolist või kolledžist)
  • Töökogemus kaubanduse, hankimise, müügi või projektijuhtimise valdkonnas
  • Arvutioskus (MS Office)
  • Eesti ja vene keele hea oskus (inglise keele oskus on suureks plussiks)
  • Teadmiste kiire omandamine
  • Professionaalne huvi innovatsiooni vastu
  • Oskus töötada meeskonnas ja iseseisvalt
  • Tulemustele orienteeritud mõtlemine
  • Oskus erinevaid ülesandeid ja projekte samaaegselt planeerida ja juhtida
  • Initsiatiiv, suhtlusoskus, põhjalikkus ja loomingulisus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja pingelist tööd sõbralikus ettevõttes
  • Head palka ja boonuseid vastavalt töötulemustele
  • Professionaalseid väljakutseid ja võimalusi enesetäienduseks

Lisainfo

Palun saatke oma CV märksõnaga „Assistent“

Tööpakkumise number
#337954

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2014

BIURO – liider ajutise tööhõive ja värbamisteenuste turul Balti riikides.

Meie kliendiks on rahvusvaheline e-kaubanduse ettevõte, kes otsib oma meeskonda assistenti.

Vaata rohkem