Värsked tööpakkumised

Tooteesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417140

Tööpakkumise number

417140

Töö kirjeldus

Pakume tööd tooteesitlejale, kelle töö sisuks on aktiivne tooteesitluste ja degustatsioonide läbiviimine kauplustes. Esitlused on reeglina 2-4 tunnised ning orienteeruv tööaeg on esmaspäevast reedeni kl 16-19 ja nädalavahetusel vahemikul 12-19. Tööaeg on paindlik ning töö sobib ka üliõpilastele.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on särasilmne, positiivse ellusuhtumise ja hea suhtlemisoskusega, julgeb kõnetada kliente, oskab kaasahaaravalt sõnu ritta seada ning muuta pakutavad tooted kleintide jaoks vastupandamatult ahvatlevaks. Vajalik on kehtiva tervisetõendi ja B-kategooria juhiloa olemasolu. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.

Paindlikku tööaega, toetavat ja sõbralikku müügimeeskonda ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
22. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2016

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi leiva- ja pagaritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.