Tooteesitleja/ Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #730163

Adipson Baltics OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Maiustuste müük ning tõelise maitseelamuse pakkumine klientidele läbi degustatsiooni

Töö algus: oktoober
Töö asukoht: Kristiine Keskus

Ootused kandidaadile

Sulle sobib töötada graafiku alusel
Oled ladus suhtleja
Sulle meeldib müügitöö
Oled enesekindel
Valdad eesti keelt, saad hakkama ka inglise keeles

Ettevõte pakub

Olla osa Lakrids by Bülow`i eduloost
Meeldivat kollektiivi
Põhipalk+ boonus müügi pealt

Tööpakkumise number
#730163

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 5.1 - 9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021
Tooteesitleja/ Klienditeenindaja Tooteesitleja/ Klienditeenindaja

Lakrids by Bülow on Taani luksusmaiustuste bränd, mille missioniks on inspireerida inimesi terves maailmas ning jagada oma armastust selle unikaalse põhjamaise maitse vastu

Vaata rohkem