2023-08-23 14:48:55

Tootearenduse projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Softrend on üks Eesti suurimaid disainmööbli tootjaid. Juba 25 aastat on Softrendi diivanid ja pehme mööbel olnud kaaslaseks kvaliteetaja veetmisel kodudes ja ka kontorites.

Otsime oma meeskondaTOOTEARENDUSE PROJEKTIJUHTI, kelle tööks on tootearendusalase töö planeerimine ja koordineerimine, sh uute toodete väljatöötamises osalemine ja olemasolevate parendamine koostöös ettevõttesiseste ja -väliste osapooltega ning tootearendusprojektide juhtimine ja tootmisesse juurutamine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:
sul on varasem tulemuslik projektijuhtimise kogemus tootmise alal, eelistatuna tootearenduses,
oled initsiatiivikas ja väga hea planeerimisoskusega,
oskad lugeda tehnilisi jooniseid,
valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt,
tunned huvi mööblivaldkonna ja selle arengute vastu,
led orienteeritud meeskonnatööle.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
põnevat väljakutset meie tootevaliku kujundamisel,
väärilist töötasu,
ühisüritusi ja toetavat meeskonda,
omatöötaja soodustusi jpm.