Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623411

Tootearenduse osakonna juht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on tehnoloogide meeskonna juhtimine, tagada uute toodete tootmisprotsessi ettevalmistamine ning tootearendusprotsessi süsteemi loomine ja selle efektiivne rakendamine.

Nõudmised kandidaadile

edukas meeskonna juhtimise kogemus
varasem kokkupuude tootmise või tootearendusega
tunned ennast mugavalt töös arvutiprogrammidega (tootmine, tootearendus vms)
inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil

pakume Sulle võimalust enesetoestuseks arenevas tootmisettevõttes, nüüdisaegset töökeskkonda ja professionaalsetest spetsialistidest koosnevat koostöövalmis meeskonda.

Tööpakkumise number
#623411

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

AS JALAX on 1993 aastal asutatud ekspordile suunatud aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. AS JALAX hindab kõrgelt professionaalseid tööoskusi, oma töötajaid ja keskkonnasõbralikku tootmist. Ettevõttes töötab 150 inimest, 90% toodangust läheb välisturgudele.

Vaata rohkem