Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627290

Tööstusmehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. november 2019
Kuulutus aegub:10. detsember 2019

Töö kirjeldus

Tööstusmehaanik tegeleb Thermory tootmisüksuste seadmete hooldamise, rikete kõrvaldamise ja remondi, seadmete paigaldamise ja häälestamise ning ennetava hoolduse läbiviimisega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • erialast haridust või töökogemust
  • teadmisi pneumaatikast, hüdraulikast ja automaatikast
  • head eesti ja vene keele oskust
  • õppimis- ja kohanemisvõimet, korrektsust ja kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

Thermory pakub Sulle:

  • erialast ja vastutusrikast tööd
  • koolitusi edukas ettevõttes
  • ettevõttepoolset transporti Tallinnast ja Maardust
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
  • professionaalset meeskonda
  • väärilist töötasu ja head motivatsioonipaketti

Töö toimub esialgu ühes vahetuses esmaspäevast reedeni 7:30-16:15 ja asub Saha tee 25, Loo alevik, Harjumaa. Hiljem võib töö toimuda 2 vahetuses.

Küsi lisainfot telefoni 521 6405 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#627290

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

CV Keskuse klient on maailma suurim termopuidu ja saunamaterjalide väärindaja Thermory AS. Ettevõtte tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal ja valmissaunad. Thermory valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal
ja Soomes Teuvas. Grupis töötab 550 inimest. Thermory AS ekspordib 98% oma toodangust
üle maailma enam kui 50 riiki. 2018. aasta Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör.

Vaata rohkem