Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #681620

Tööstuslike metallpindade värvija

2
CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saue, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:18. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Metall detailide ja osade ettevalmistamine värvimistöödeks ja värvimine;
Värvipindade kvaliteedi tagamine ja hindamine;
Värvkatte vigade tuvastamine, nende tekkepõhjuste väljaselgitamine ja kõrvaldamine;
Värvimisjärgsed viimistlustööd;
Töökoha ja kasutatavate seadmete korrashoid ja hooldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus tootmises
Eesti ja/või vene keele oskus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
Võimalust õppida ja ennast täiendada
Kaasaegne töökeskkond ja tingimused
Stabiilne töö ja kindel kuupalk
Tööandjapoolset tasuta transporti suunal Saue-Tallinn ja Saue-Paldiski
Lisatasu teenimise võimalust
Transpordikompensatsiooni
Haiguspäevade osalist kompenseerimist

Tööpakkumise number
#681620

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2021

AS Fors MW on 1992. aastast tegutsev rootsi päritolu pereettevõte, mille peakontor ja tootmine asub Sauel. Fors MW on oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveohaagiste, kraanade kui ka BIGAB konkstõstehaagiste ning NIAB traktorprotsessorite osas.

Fors MW was founded in 1992 and is a second- generation family run Estonian company with Swedish roots. The world is our market but we are based in Saue. Here we develop and produce the market-leading brands – FARMA lumber trailers and cranes, BIGAB hook lift and dump trailers and FARMA- N tractor processors.

Vaata rohkem