Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320082

Töömees raudtee hooldus- ja remonditöödel

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on raudtee hooldus - ja remonditööde tegemine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

- valmis tegema füüsilist tööd ja töötama välitingimustes
- kohusetundlik, täpne ja distsiplineeritud
- hea tehnilise taibuga
- hea tervisega.

Ettevõte pakub

- tööalast väljaõpet
- võimalust omandada raudtee teemehaaniku kutsekvalifikatsioon (tutvu raudtee teemehaaniku kutsestandardiga: http://www.kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/10087233/lae)
- põhitöötasu+ tulemustest sõltuvat tasu + soodustusi
- kaasaegseid töötingimusi
- sobivusel pikaajalist koostööd

Lisainfo

Töö tegemise koht on GoTrack OÜ tegevuspiirkond Eestis. Töö on alaline.

Tööpakkumise number
#320082

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
13. september 2013

Go Groupi kontserni kuuluva ettevõte Go Track OÜ peamisteks tegevusaladeks on raudtee-ehitus, -remont ja -hooldus. Meie valduses on mitmekülgne masinapark, millega teostame kõige erinevamaid töid kvaliteetselt ning professionaalselt.

Vaata rohkem