Värsked tööpakkumised

Töökoja meister VIANOR'i avatavasse Rannamõisa keskusesse!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454939

Tööpakkumise number

454939

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on klientidega suhtlemine.
Tööde vastuvõtt ja remondilukkseppade töö sujuv planeerimine.

Nõudmised kandidaadile

  • rehvialased teadmised
  • eelnevad teadmised autoremondi- ja varuosade vallast
  • tehniline taiplikkus
  • hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
  • paindlikkus ootamatutes olukordades
  • väga hea eesti keele ja suhtlustasandil vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • soov õppida ning areneda
  • kehtivad juhiload

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist, huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid, motiveerivat töötasu ja
arenemisvõimalust.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

VIANOR kaubamärki frantsiisilepingu alusel esindav Tireman OÜ on Eesti juhtiv rehvide ning velgede jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, millel on kokku 9 keskust asukohtadega Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus ja Viljandis.