Värsked tööpakkumised

Töökoja meister/ mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563859

Tööpakkumise number

563859

Töö kirjeldus

Veoautode remondi- ja hooldustööde planeerimine, töökoja sujuva ning efektiivse töökorralduse tagamine. Lisaks tegeled tehnika ülevaatusega, tellid varuosi, teostad hooldustöid, koostad hinnapakkumisi, tagad tööriistade olemasolu ning tööruumide korrasolekut.

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- juhiloa olemasolu
- tehniline mõtlemine
- kohusetundlik, aus ja täpne ning hindad meeskonnatööd
- iseseisev tegutsemisvõime ja töötahe
- varasem kogemus autode remondi ja hoolduse vallas või töökoja meistrina
- hea suhtlemis- ning organiseerimisoskus

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- kaasaegseid töövahendeid
- stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
21. november 2018
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2018

Arula Veod on transporditurul tegev alates aastast 2001. Meie spetsiifikaks on kaupade transpordi ja teisaldamise kompleksteenus - ehk teiste sõnadega jõuavad Teie kaubad sobivasse kohta ühte transpordi - ja tõstevahendit kasutades: katusekattematerjalid müüjalt Teie maja katusele,
kivialused ehituspoest sobivasse kohta ehitusplatsil, põllumajandustehnika müüjalt Teie õuele jne.