Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677838

Töökoja meister (Jüri)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda eelneva töökogemusega töökoja meistrit, kelle igapäevasteks tööülesandeks on teeninduse töö juhtimine, varuosa otsing, lukkseppade tegevuse korraldamine ja aktiivne kliendisuhtlus.
Töökoja meister on töökoja võtmeisik, kes suhtleb kliendiga ja haldab tööprotsessi alates sõiduki remondiaja planeerimisest kuni sõiduki kliendile üleandmiseni.
Oleme maailma suurim sõltumatu töökojaorganisatsiooni Bosch Car Service liige alates oktoobrist 2015.a..

Ootused kandidaadile

  • vajalik eelnev töökogemus autoremondis

  • tehniline haridus soovituslik
  • B kategooria juhilubade olemasolu
  • Windows, Office jt arvutiprogrammide kasutamise oskus
  • Eesti, vene keel suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Isiklik initsiatiiv ja meeskonnas töötamise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Kaasaegseid töötingimusi sõbralikus kollektiivis
  • Ühiseid ettevõtmisi kolleegidega
  • Ametialast täiendõpet
  • Toitlustuse võimalus kohapeal

Lisainfo

Kui soovid lisainformatsiooni, siis helista tööpäeval vahemikus 09:00-18:00 telefonil +372 5517804 et saaksime Sulle teha tööpakkumise.

Loo Autokeskus OÜ asub Kaevu 2A, Jüri Pildiküla Rae vald, Harjumaa, 75308,(Tallinnast 4 km kaugusel)

Tööpakkumise number
#677838

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
26. november 2020

CVKeskus.ee klient

Loo Autokeskus OÜ asub Jüris ,Pildiküla ,Kaevu 2a.
Tegutseme 2008 aastast, meie juurest saad abi oma autoga seotud muredele.
Pakume erinevaid teenustöid nagu näiteks sildade reguleerimine 3D sillastendis, alusvankri remonti, diagnostika töid, rehvivahetust, rehvide müüki, balanseerimist, mootorite ja käigukastide remonti, tulede reguleerimist, elektritöid, kliimaseadme remonti ja täitmist, mootorite ja salongide eelsoojendite remonti ja paigaldust ja palju muudki ja seda kõikidele automarkidele.
Meil on kogenud parimad spetsialistid, kasutame kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid autovaruosasid.Garanteerime teostatud teenuste toote turvalisuse ja kõrge kvaliteedi.Soovime olla Teile parimaks partneriks ,koos leiame parimad lahendused et hoida Teid turvaliselt ratastel.

Vaata rohkem