Töökoja meister
Tööpakkumise number #814458

2
Avesco OÜ
Saue, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Rasketehnika remonditöökoja töö korraldamine, töökojas töötavate tehnikute juhendamine ning tehtud tööde kvaliteedi kontroll

  • Piirkondlike planeerijate toetamine ning vajadusel asendamine

  • Tehniku pädevuste hindamine ning koolitusvajaduste ettepanekute tegemine

  • Allhanketööde planeerimine

  • Töökojas tehtavate töödele varuosade tellimine ning klientide informeerimine tehtavate tööde mahust ning hinnas

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine

  • Töökoja ning töökoja õue ala heakorra eest vastutamine ning tehnikutes selle juurutamine

  • Ettevõtte omatehnika hoolduse, remondi ning ettevalmistustööde planeerimine

  • Tööriistade, vahendite ja kulumaterjalide planeerimine ning tellimine

  • Masinate PDI organiseerimine ning tähtaegne väljastamine klientidele

Ootused kandidaadile

  • Varasem tööalane kokkupuude rasketehnikaga

  • Varasem meeskonna juhtimise kogemus

  • Iseseisvus ja otsustusjulgus, hea organiseerimisvõime

  • Ajaplaneerimise oskus ja korraarmastus

  • Eeldame head eesti ja inglise keele oskust, vene keele oskus tuleb kasuks

  • B-kategooria juhiloa olemasolu, kasuks tulevad ka teised kategooriad

  • Kliendikeskset ja head suhtlemisoskust teeninduse valdkonnas (tehnikaalane)

  • Tehnilist taiplikkust ning tehnilisest kirjandusest arusaamist

  • Arvuti kasutamise oskust lõppkasutaja tasemel (MS Office rakendused)

Ettevõte pakub

  • Töökat, toetavat ja sõbralikku kollektiivi

  • Väljaõpet kohapeal

  • Stabiilset ja huvipakkuvat tööd pidevalt kasvavas rahvusvahelises ettevõttes

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Töösõidukit

  • Tervisekindlustust

Tööpakkumise number
#814458

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Töökoja meister Töökoja meister

Avesco OÜ

Rahvusvahelisse kontserni kuuluv Avesco OÜ ettevõte on tööstuslik müügi- ja teenindusettevõte, algselt
asutatud 150 aastat tagasi Langenthalis kui Ulrich Ammann AG. Avesco esindab kaubamärke, mis on
liidrid ülemaailmsel turul. Pakume tehnoloogiat, seadmeid, nõustamist ja lahendusi lähtudes uusimast
tehnoloogiast. Alates 2016. aastast on Avesco Baltikumis ametlik Cat®, Sitech ja Metso edasimüüja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TÖÖKOJA MEISTER, HOOLDUSNÕUNIK, TÖÖKOJA JUHATAJA Automaster24 OÜ
TÖÖKOJA MEISTER, HOOLDUSNÕUNIK, TÖÖKOJA JUHATAJA Automaster24 OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
AUTOTEHNIK Aktsiaselts Info-Auto
Alates 1600 €/kuus
2
AUTOTEHNIK Aktsiaselts Info-Auto • Tallinn
Tallinn
TEHNOÜLEVAATAJA PIKALIIVA GRUPP OÜ
TEHNOÜLEVAATAJA PIKALIIVA GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
AUTOREMONDI MEHHAANIK OSC TRANSPORT OÜ
Alates 2000 €/kuus
6 p. tagasi
AUTOREMONDI MEHHAANIK OSC TRANSPORT OÜ • Tallinn
Tallinn
HOOLDUSE -JA GARANTIINÕUNIK VIKING MOTORS ÜLEMISTE ESINDUSES Viking Motors AS
1500 - 2500 €/kuus
HOOLDUSE -JA GARANTIINÕUNIK VIKING MOTORS ÜLEMISTE ESINDUSES Viking Motors AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki