Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621535

Töökoja mehaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode remondi- ja hooldustööde planeerimine, töökoja sujuva ning efektiivse töökorralduse tagamine. Lisaks tegeled tehnika ülevaatusega, tellid varuosi, teostad hooldustöid, koostad hinnapakkumisi, tagad tööriistade olemasolu ning tööruumide korrasolekut.

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- juhiloa olemasolu
- tehniline mõtlemine
- kohusetundlik, aus ja täpne ning hindad meeskonnatööd
- iseseisev tegutsemisvõime ja töötahe
- varasem kogemus autode remondi ja hoolduse vallas või töökoja meistrina
- hea suhtlemis- ning organiseerimisoskus

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- kaasaegseid töövahendeid
- stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#621535

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

Arula Veod on transporditurul tegev alates aastast 2001. Meie spetsiifikaks on kaupade transpordi ja teisaldamise kompleksteenus - ehk teiste sõnadega jõuavad Teie kaubad sobivasse kohta ühte transpordi - ja tõstevahendit kasutades: katusekattematerjalid müüjalt Teie maja katusele,
kivialused ehituspoest sobivasse kohta ehitusplatsil, põllumajandustehnika müüjalt Teie õuele jne.

Vaata rohkem