TÖÖKOJA MEHAANIK (Haapsalu)
Tööpakkumise number #815239

9
Swecon AS
Haapsalu

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on:

  • Volvo ehitusmasinate remont ja hooldus Haapsalu teeninduskeskuses
  • Volvo ehitusmasinate mootorite ja muude masinate komponentide taastusremont töökojas
  • Uute ja kasutatud ehitusmasinate müügieelne ettevalmistus, lisaseadmete ja lisavarustuse paigaldamine

Ootused kandidaadile

  • varasem kogemus erinevate metallitöötlemispinkidega

  • eelnevat töökogemust rasketehnika hoolduse/remondi alal (soovituslik)

  • arvuti kasutamise oskus

  • B-kategooria juhiloa olemasolu

Swecon pakub Sulle ühtehoidvat ja professionaalset meeskonda; huvitavat ja vaheldusrikast tööd; ametialast täiendkoolitust Volvo CE poolt nii virtuaalselt, tehases kui ka koolituskeskustes; pikaajalist ja stabiilset töösuhet ning konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht: Haapsalu

Küsi lisateavet telefonil 5058184
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#815239

Info

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
TÖÖKOJA MEHAANIK (Haapsalu) TÖÖKOJA MEHAANIK (Haapsalu)

Swecon AS

Swecon AS on Volvo ehitusmasinate volitatud edasimüüja ja teeninduskeskus nii Rootsis, Saksamaal kui ka Baltikumis. Ettevõttel on Eestis täna 5 müügi- ja teeninduskeskust. Lisaks ehitusmasinate müügile teostatakse professionaalset järelteenindust ning varuosade müüki.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
nädal tagasi
VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (TALLINNA PIIRKOND) Swecon AS
9
3 päeva jäänud
VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (TALLINNA PIIRKOND) Swecon AS • Tallinn
Tallinn
СЛЕСАРЬ-СВАРЩИК BLRT Era
СЛЕСАРЬ-СВАРЩИК BLRT Era • Tallinn
Tallinn
VIP 9
2 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK DUROC MACHINE TOOL OÜ
9
HOOLDUSTEHNIK DUROC MACHINE TOOL OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Підходить і для українців
MEHAANIK / МЕХАНИК HHLA TK Estonia AS
MEHAANIK / МЕХАНИК HHLA TK Estonia AS • Harjumaa
Maardu
AUTOREMONDI TEHNIK (LASNAMÄE) Stik AS (Tallinn)
Alates 2000 €/kuus
AUTOREMONDI TEHNIK (LASNAMÄE) Stik AS (Tallinn) • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki