Värsked tööpakkumised

Töökeskkonnaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240867

Tööpakkumise number

240867

Töö kirjeldus

Kelle töö eesmärgiks on:

Töötervishoiu- ja tööohutusalase tegevuse korraldamine vastavalt kehtivatele õigusaktidele ja ettevõttes kehtivatele regulatsioonidele.

Peamisteks tööülesanneteks on:

• Tööohutuse- ja töötervishoiualaste eeskirjade ja juhendite elluviimise koordineerimine ja kontrollimine (vastavalt töötervishoiu ja tööohutuse seadusele ja teistele töökeskkonnajuhtimisega seotud määrustele ning vastavalt ettevõtte nõuetele);
• Töökohtade tööohutus- ja töötervishoiualase riskihindamise ja -analüüsi läbiviimine ja tegevuskavade koostamine;
• Töötervishoiualaste juhendmaterjalide väljatöötamine;
• Ohutu töökeskkonna ja töötingimuste kontrollimine ja analüüsimine;
• Tööohutuse- ja töötervishoiualase koolituse organiseerimine ja läbiviimine;

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

• Kesk-eri või kõrgemat haridust, võib olla omandamisel;
• Töötervishoidu ja tööohutust reguleerivate õigusaktide tundmist;
• Eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil;
• Head arvuti kasutamise oskust (MS Office: MS Excel, MS Word, Internet);
• Algatusvõimet töökohustuste täitmisel, analüüsivõimet, head pingetaluvust;
• Suhtlemis- ja koostöövalmidust ning soovi õppida ja areneda koos ettevõttega.

Kasuks tuleb:

• Töökogemus tootmisettevõttes;
• Töökogemus töökeskkonnaspetsialistina;
• Juhilubade olemasolu.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume stabiilset töösuhet, võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

• Kandideerimisel palume esitada palgasoov.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
30. september 2011

AS Saku Metall on 1991.a loodud ettevõte, mille tegevusaladeks on metalluste tootmine ja lehtmetalli allhanketööd. Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13 ja ettevõtte tehased asuvad Tallinnas Saku tänaval ja Harjumaal Rae vallas Karjaveres Põrguvälja teel.

Ettevõtte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004
Ettevõte pakub tööd ligi 230 inimesele. Saku Metalli käive ulatus 2009/2010 majandusaastal 14 miljoni euroni.