Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301873

TÖÖKESKKONNASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte töötervishoiu ja tööohutusalase tegevuse korraldamine vastavuses seaduses ning ettevõttes kehtestatud normidele
- töökeskkonna riskianalüüsi ja sisekontrollide läbiviimine, tulemuste analüüs ja tegevusplaanide koostamine
- tööõnnetuste ennetamise plaani väljatöötamine, igapäevane rakendamine ning ajakohastamine
- tööohutusjuhendite ajakohastamine, vajadusel uute juhendite väljatöötamine
- töötajate esmane ja täiendav juhendamine, vajadusel ohutusalase väljaõppe korraldamine
- töötajate tervisekontrolli korraldamine
- tööks vajalike isikukaitsevahendite olemasolu ning töötajate poolt nende kasutamise jälgimine
- töökeskkonnanõukogu töös osalemine

Ootused kandidaadile

- töötervisoiu ja tööohutuse alaste õigusaktide ja nõuete tundmine
- eelnev töökogemus töökeskkonnaspetsialistina
- hea analüüsi ja planeerimisoskus
- heal tasemel eesti ja inglise keele oskus
- heal tasemel arvutioskus (MS Office, Excel)

- huvitavat ja tööalast arengut pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku ning toetavat meeskonda
- vajadusel transporti Tallinna kesklinnast tööle ja tagasi

Tööpakkumise number
#301873

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. märts 2013

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.

Vaata rohkem