Värsked tööpakkumised

Töökeskkonna konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368787

Tööpakkumise number

368787

Töö kirjeldus

Töökeskkonna konsultandi põhiülesanneteks on:

• ettevõtete konsulteerimise kavandamine ja konsulteerimine ettevõttes töötervishoiu ja tööohutust reguleerivatest õigusaktidest ja headest tavadest ning parimatest praktikatest lähtuvalt;
• artiklike, brošüüride kirjutamine;
• saabunud infopäringutele vastamine ja vastuvõttude läbiviimine Tööinspektsiooni büroos või kontoris;
• osalemine teabepäevadel, ümarlaudadel, infohommikutel, koolitustel lektorina.

Nõudmised kandidaadile

• kutse- või kõrgharidus ja eelnev töökogemus töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas vähemalt 3 aastat;
• enesekindlus, hea läbirääkimis- ja veenimisoskus ning väga hea argumenteerimisoskus;
• kohusetundlikkus ja ajajuhtimisoskus;
• hea pingetaluvus;
• otsustus- ja vastutusvõimelisus;
• hea analüüsi- ja üldistusvõime;
• tulemustele orienteeritud töösse suhtumine;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene või inglise keele oskus keskmisel tasemel erialase sõnavara valdamisega;
• B-kategooria juhiload.

Kandideerimisel peab arvestama vajadusega lühiajalistes lähetustes viibimiseks Eesti piires.

Pakume huvitavat, mitmekesist ja laialdast eneseteostust võimaldavat tööd, erinevaid täienduskoolitusi ja toetavat kollektiivi ning 35-päevast puhkust.
Palk: Kuupalk 1200 kuni 1530 eurot

Lisainfo

Kandidaatidelt ootame hiljemalt 02.03.2015 e-posti aadressile konkursid[at]ti.ee:
• motiveeritud avaldust
• elulookirjeldust
• esseed vabalt valitud töötervishoiu või tööohutuse valdkonnas pikkusega üks A4 lehekülg

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. märts 2015
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2015