Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309307

Tööjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaoskonna töö korraldamine, et tagada toodangu kvaliteetne ja tähtaegne väljastamine.
Peamised tööülesanded on:
* operatsioonide balansseerimine
* töö kvaliteedi kontrollimine
* tellimuste tähtaegade täitmise jälgimine
* töötajate väljaõpetamine

Ootused kandidaadile

Jaoskonna tööjuht on energiline, ettevõtlik, sõbraliku iseloomuga, hea suhtlemisoskusega ning suudab koordineerida ja kontrollida ca 30-35 inimese tööd.

* erialane rakenduskõrgharidus (tehnoloog, töökorraldaja vms)
* õmblustehnoloogia tundmine
* väga hea organiseerimisvõime
* varasem kogemus tootmisettevõttes
* väga hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd
* profesionaalset meeskonda
* stabiilset töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#309307

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

Õmblusettevõte OÜ Baltika Tailor kuulub rahvusvahelise rõivakaubanduskontserni Baltika Grupp koosseisu. OÜ Baltika Tailor Lasnamäe Tööstuspargis asuvas tootmisüksuses töötab üle 300 inimese. Meie tublid töötajad toodavad rõivaid brändidele Baltman, Ivo Nikkolo, Mosaic, Monton ja Bastion.

Vaata rohkem

Tööjuht