Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246084

Tööinspektor-uurija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tööinspektor-uurijat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
tööõnnetuste uurimine, uurimiskokkuvõtete koostamine
järelevalve teostamine tööandjapoolse tööõnnetuste uurimise ja tööõnnetuste, kutsehaigestumiste ennetamise abinõude rakendamise üle
haldusmenetluse läbiviimine, haldusakti väljaandmine, sunniraha rakendamine
töötervishoiu ja tööohutust reguleerivates õigusaktides sätestatud nõuete täitmise kontrollimine ettevõttes
väärteoasja kohtuväline menetlemine
koostöö politsei, prokuratuuri jt uurimisasutustega tööõnnetuste uurimisel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt rakenduslik kõrgharidus (soovitatavalt tehniline)
  • hea suhtlemisoskus
  • pingetaluvus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • eelnev erialane töökogemus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb:
  • inglise keele oskus suhtlustasandil
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskkonda
enesetäiendamise võimalust
stabiilsust
riigiametnikule ettenähtud puhkust

Lisainfo

tööinspektor-uurija ametikoht asub Põhja inspektsioonis

Tööpakkumise number
#246084

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
alates 640 eurot

Tööinspektsioon on Sotsiaalministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus. Tööinspektsiooni põhiülesanneteks on töökeskkonnapoliitika elluviimine, riiklik järelevalve töötervishoidu, tööohutust ja töösuhteid sätestavate õigusaktide nõuete töökeskkonnas täitmise üle, üldsuse, töötajate ja tööandjate teavitamine töökeskkonna ohtudest ning individuaalsete töövaidluste lahendamine kohtueelses töövaidlusorganis.

Põhja inspektsioon on Tööinspektsiooni struktuuriüksus, mille tööpiirkonnaks on Harju maakond. Inspektsiooni keskuseks on Tallinn. Ametikoha eesmärgiks on uurimisega välja selgitada tööõnnetuse asjaolud ja põhjused ning kohaldada riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem