Tööpakkumise number #730424

Töödejuht

VORANO OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Pika ajalooga korralik ettevõte pakub tööd korralikule inimesele. Erinevate avatäidete uste, akende ja väiksemate fassaadide mõõtmine, paigaldamine ja transport.  Tööde korraldaminne , organiseerimine  kvaliteedikontroll. Töö objektil ning kontoris.

Tööaeg E-R , L,P puhkame

Ootused kandidaadile

Ootame enda meeskonda asjalikku inimest, kes on ehituses hea ning kohusetundlik.

Kindlasti B, - kat. juhiload !

Pakume head töötasu. Häid töökaaslasi, liikuvat tööd, Kõike vajalikku hea töö tagamiseks - tööauto,  töövahendid, meeskond  jne.

Tööpakkumise number
#730424
Töödejuht