Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629260

Töödejuhataja/projektijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritööde korraldamine ja professionaalne juhtimine objektis.
Koostöö tagamine peatöövõtja ja teiste alltöövõtjatega.
Materjalide, seadmetega varustamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Elektrialane haridus.
Hea orientatsioon elektritööde valdkonnas (kasuks tuleb eelnev töökogemus elektritööde valdkonnas, elektritööde B-pädevus).
Töökus, kohusetundlikkus, ausus, koostöövalmidus.
Hea suhtlemisoskus, korrektsus.
Arvuti kasutamise oskus (Word, Exel, CADSPlanner).
Autojuhiload B-kategooria.
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil.

Huvitavat, vaheldusrikast tööd ja enesetäiendamise võimalusi ühes Eesti staažikamas elektritööde firmas.
Tervise- ja spordikulude hüvitist.

Lisainfo

Lisatasu vastavalt tulemustele ja täiendavate tööülesannete täitmise eest.
Kui omad piisavalt kogemusi elektrikuna, oled hea suhtleja ja tahad nüüd tööde juhina kätt proovida siis on see võimalik.
Võimalus pakkuda tööd ka elektrikule.

Tööpakkumise number
#629260

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

Meie põhitegevuseks on elektritööde teostamine ning elektrimaterjalide jae- ja hulgimüük.

Vaata rohkem