Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421876

Tööpakkumise number

421876

Töö kirjeldus

Objekte on kokku 12. Töötamine POOLE kohaga.

Sa peaksid kindlasti varustama objekte kaubaga;
suhtlema koristajatega ja vajadusel ka klientidega;
jälgima, et objektid töötaksid ja kvaliteet oleks tagatud;
otsima ka vajadusel uusi koristajaid;
valmisolek ka ise koristustööd teha ja koristajaid vajadusel asendada.

Nõudmised kandidaadile

Hea eesti ja vene keele oskus;
B-kategooria juhiload;
eelnev töökogemus koristamise valdkonnas;
soov käia koolitustel;
arvuti kasutamise oskus;
väga hea koordineerimisvõime.

Ettevõte pakub

Igakülgset tuge olemaks edukas töödejuhataja;
motiveerivat töötasu;
koolitusi;
sõiduauto ja telefoni kompensatsiooni.

NB! Sobiva kandidaadi leidmisel ei jää me kandideerimise tähtaega ootama, vaid võtame temaga koheselt ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2016
Kuulutus sisestati:
5. mai 2016
Brutopalk:
Alates 600 kuni 700 EUR kuus

Puhastusteenuseid pakkuv ettevõte TipTop Teenindus tegutseb turul aastast 2009.
Meie klientideks on äriettevõtted ja pakume koristusteenust põhiliselt kontoriruumides, väiksemates tootmishoonetes, autosalongides, restoranides. Meie kollektiivis on 20 töötajat ja enamus meie töötajaid on meile olnud lojaalsed väga pikki aastaid. Hoiame ja hindame oma kollektiivi väga kõrgelt.