Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301912

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töödejuhataja planeerib ja korraldab teehoiu -ja heakorratööde teostamise vahetustes,
kontrollib tehtud tööde kvaliteeti ning vastavust nõutud tingimustele

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima inimesi, kel on
eelnev meeskonna juhtimise kogemus
teedeehitus- või üldehitusalane töökogemus
ladus eesti ja vene keele oskus
B-kategooria juhiload
heade organiseerimisoskustega, energiline ja avatud isiksus

Ettevõte pakub

Toetavat ja sõbralikku meeskonda
Kindlalt fikseeritud töötasu
Tööks vajalikke töövahendeid ja ametiauto kasutamise võimalust

Lisainfo

Töö on liikuva iseloomuga (palju objektil käimist)

Tööpakkumise number
#301912

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
15. märts 2013

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie kliendiks on ettevõte, mis tegeleb tänavate hoolduse- ja puhastuse, heakorra- ja haljastustööde ning jäätmekäitlusega.

Vaata rohkem