Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665784

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. september 2020
Kuulutus aegub:23. september 2020

Töö kirjeldus

Laadur-ekskavaatorite, kallurite, survepesuautode ja kaamerauuringute töö korraldamine
Masinapargi remondi ja hoolduse korraldamine
Hinnapakkumiste koostamine klientidele
Klientide nõustamine teenuste küsimustes

Ootused kandidaadile

Vähemalt 2 a töökogemus transpordi, survepesu ja/või ehitusmasinate valdkonnas
Tehnilised teadmised ehitusmasinatest (kallurid, ekskavaatorid)
Tehnilise vene ja eesti keele oskus
B-kat juhiload
Hea pingetaluvus ja iseseisvus

ARENGUT: Põhjalik väljaõpe ning süsteemne koolitamine, arenguvõimalused ettevõtte sees
KINDLUSTUNNET: Stabiilne töö Eesti suurimas vee-ettevõtte grupis
VÄÄRIKAT TASU: Konkurentsvõimeline töötasu ning heade tulemuste korral tulemustasu
AEGA ISEENDALE: 7-päevane lisapuhkus talvel
SÕBRALIKKU TÖÖKESKKONDA: tipptasemel tööohutus, ühisüritused, toetavad juhid ja meeskond

Tööpakkumise number
#665784

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
1. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem