Töödejuhataja
Tööpakkumise number #830421

1
INFRAROAD OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

InfraRoad OÜ meeskond otsib teedeehituse töödejuhatajat. Töö sisuks on igapäevane tee-ehitustööde objektidel tööde organiseerimine, kulude planeerimine ja jälgimine, töö- ja keskkonnaohutuse tagamine, ehitusdokumentatsiooni igapäevane täitmine

Ootused kandidaadile

Ehitusaalane eriharidus või selle omandamine

Vähemalt 2 aastane erialane töökogemus

Kohusetundlikkus, lojaalsus, täpsus, korrektsus, otsustusvõime

Juhiload

Ettevõte pakub

Aastaringne kindel palk

Abistavad ja pikaajalise kogemusega tipp spetsialistidest kollegid

Kaasaegsed töövahendid

Täiendkoolitused

Ametikorter

Jaanipäeva  nädala tasustatud lisapuhkust

Tööpakkumise number
#830421

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
OBJEKTIJUHT Evicon Ehitus OÜ
Alates 2400 €/kuus
OBJEKTIJUHT Evicon Ehitus OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
GARANTIITÖÖDE PROJEKTIJUHT MAPRI EHITUS OÜ
6 p. tagasi
GARANTIITÖÖDE PROJEKTIJUHT MAPRI EHITUS OÜ • Tallinn
Tallinn
FASSAADITÖÖDE PROJEKTIJUHT BRANDEM BALTIC OÜ
FASSAADITÖÖDE PROJEKTIJUHT BRANDEM BALTIC OÜ • Tallinn
Tallinn
KINNISVARAHALDUR Brem Kinnisvarahooldus OÜ
KINNISVARAHALDUR Brem Kinnisvarahooldus OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
LAMEKATUSEKATJA KATUSETÖÖD OÜ