2023-08-23 14:48:55

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Elroni 38 rongi sõidavad aastas kokku üle 6 miljoni kilomeetri. Töödejuhataja roll on hoida rongid töökorras, et meie 8 miljonit reisijat jõuaksid tööle, kooli või külla. Sul on selleks depoo erinevates tsehhides abiks mitukümmend tehnikut. Töödejuhataja aitab valmistada ette ka 16 uue Škoda elektrirongi Eestis liinile tulemist ja osaleb uue depoo projekteerimisel.

Sinu põhiülesannete hulka kuulub ka tehnikute meeskondade juhtimine (sh töögraafikute koostamine), rongide hooldus- ja remonditööde ning asjakohase dokumentatsiooni korraldamine, kvaliteedikontroll, analüüs ja arendus (sh tehnikute koolitusprotsess), meeskondade materjalide ja tööriistadega varustamise korraldamine ning varuosade varude jälgimine.

Ootused kandidaadile

Kandideeri, kui:

  • Sul on tehniline eriharidus (eelise annab raudteetehniline rakenduslik kõrgharidus, elektriku või remondilukksepa eriala);
  • Sul on tugev analüüsivõime, tehniline mõtlemine ja dokumenteerimise oskus, mida toetab arvutikasutamise oskus (tekstitöötlus, failihaldus ja MS Office programmid);
  • Sul on eelnev töökogemus sarnases töövaldkonnas;
  • Sul on väga hea eesti ja hea vene keele oskus nii kõnes kui kirjas (kasuks tuleb ka inglise keele oskus).

Ettevõte pakub

Elronis anname Sulle võimaluse kasvada koos kiires arengufaasis oleva organisatsiooniga, kus peatselt on rongiparki lisandumas 16 uut rongi. Sul on võimalik mõjutada miljoneid reisijaid ja anda oluline panus kodumaise ettevõtte arengusse. Sind ootab toetav ja sõbralik meeskond koos mitmete tööandjapoolsete soodustustega.