Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535324

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime nüüd klientfirmadele töödejuhatajat ehitusalale. Töömaad on üldiselt Espoo, Vantaa ja Helsingi piirkonnas. Töödejuhatajat otsitakse renoveerimis ja uute ehitiste töömaadele. Meil on kontaktid üle 300 ehitusalal tegeleva ettevõttega ning aastas oleme vahendanud meie klientidele üle 50 töödejuhataja.

Ootused kandidaadile

- teil on sooritatud vastav kutseõpe;
- oskate organiseerida tööd töömaal;
- teil on vastavat kogemust;
- võimekust iseseisvalt langetada otsuseid;
- teil on juhi iseloom;
- te olete vastutustundlik;
- valdate soome keelt kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

- püsivat või tähtajalist lepingut;
- võimalust suhelda mitme eri firmaga – teeme töölistamisprotsessi kergeks;
- meeldivat ja väljakutselist töökeskkonda;
- oskustele ja kogemustele vastavat tasu;
- ausat ja loodetavat töölistamisprotsessi – me ei saada teie CV’d kuhugi teie loata.

Tööpakkumise number
#535324

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
16. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Mis on Värväämö ?
Oleme 2015 aasta kevadest toimiv ehitusalale keskendunud töövahendusbüroo. Oleme noor ja teistsugune ettevõte. Praegusel hetkel töötame Helsingis, Tamperel ja Oulus. Meie tööprotseduurid on kõvasti erinevad samal alal töötavatest ettevõtetest. Põhiliselt tööpõhimõtteks on hoolitseda omadest töötajatest ning nende heaolust. Oleme uhked oma töötajatest ja tööst, mida nad igapäevaselt teevad. Värväämö organiseerib igakuiselt sportliku või meelelahutusliku ürituse, millest võib tasuta osa võtta iga meie töötaja.

Info meist:

Vaata rohkem