Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190128

Tööpakkumise number

190128

Töö kirjeldus

Kõikide ehituse töödejuhataja ülesannete täitmine Soomes

Nõudmised kandidaadile

* Kogemus töödejuhatajana
* Jooniste lugemisoskus
* Väga hea soome keele oskus heal tasemel
* Auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2010

OÜ Danville on kodumaisel kapitalil baseeruv ehitusfirma. Põhitegevusteks on üldehitus- ja remonditööd. Pakume teenust nii era- kui äriklientidele. Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegseid ja kvaliteetseid ehituslahendusi. Meie töötajad on oma ala professionaalid, kellel on aastatepikkune töökogemus ning seetõttu võime kindlalt väita, et suudame pakkuda turu parimat kvaliteeti ka tavalisest keerukamate projektide puhul.

Soovitame kõikidele ehitustööde tellijatele, mitte kokku hoida seal, kus kokkuhoid võib ohustada kvaliteeti. Korralik projekt, järelevalve ning usaldusväärne ehitusettevõte tagavad kliendi ootustele vastava tulemuse ja hoone aastatepikkuse probleemideta ekspluatatsiooni. Kogemused näitavad, et mõneprotsendiline kokkuhoid ehitusmaksumusest projekteerimise, järelevalve või ebapädeva tööjõu kasutamise arvelt tuleb hiljem mitmekordselt parandustööde käigus kinni maksta.