Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378522

Tööpakkumise number

378522

Töö kirjeldus

– Paigladustööde efektiivne ja tulemuslik läbiviimine
– Meeskonna juhendamine, igapäeva töö planeerimine ja korraldamine objektidel.
– Dokumentatsioon (tööaja arvestus, kvaliteedidokumentatsioon jne.)
– Kvaliteedinõuete jälgimine
– Suhtlemine projektijuhiga
– Pakume tööd töödejuhatajale, kelle töö põhieesmärgiks on projektide realiseerimine tähtaaegselt ja kvaliteetse töö tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus töödejuhataja/ objektijuhina
– Soome keele oskus kõnes ja kirjas ja vene keele oskus kirjas .
– Kohusetundlikkus, täpsus, järjepidavus
– Arvutiprogrammide kastutamise oskus
– Jooniste lugemise oskus
– Soomes töötamise kogemus vähemalt 5 aastat
– Kasuks tuleb eelarvestamise oskusj ja kõrgharidus.
– juhilubade olemasolu
– kehtivad tööohutus- ja tuletöökaardid
Vajalik eelarvestamise oskus

Ettevõte pakub

tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka
püsivat tööd sõbralikus meeskonnas.

Lisainfo

-Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2015
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2015