Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644247

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrivõrgu hooldustööde korraldamine, dokumentatsiooni koostamine, suhtlemine tellijaga.

Ootused kandidaadile

Elektritööde kogemus, B-kategooria juhiluba.

Vajalikud teoreetilised ja praktilised koolitused, korralikud töövahendid ja -riided, tähtajatu tööleping, tervise, spordi ja lastega seotud soodustused.

Tööpakkumise number
#644247

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
12. märts 2020

AS Connecto Eesti projekteerib, ehitab ja hooldab elektri-, telekommunikatsiooni- ja gaasivõrke. Täna töötab meil enam kui 270 oma ala asjatundjat, kelle töötulemusena ületab ettevõtte aastakäive 25 mil. eur piiri. Meile on oluline meie klientide ja töötajate rahulolu, seega pöörame suurt tähelepanu teenuse kvaliteedile, töö- ja keskkonnaohutusele.

Vaata rohkem