Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296474

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Töö korraldamine objektil
-igapäevane suhtlemine puhastusteenindajatega
-objekti varustamine vahenditega
-objekti eelarve järgimine
-aktiivne suhtlemine klientidega
-arendustegevus

Ootused kandidaadile

-eelnev töökogemus puhastusteeninduse valdkonnas
-algatus- ja vastutusvõime
-aktiivsus
-arvuti kasutamise oskus
-eesti keele oskus väga heal tasemel
-vene keele oskus suhtlustasandil
-B-kategooria juhiluba
-isikliku sõiduauto olemasolu
-enesekindlus
-väga hea pingetaluvus
-väga hea suhtlemisoskus
-eelistatavalt naisterahvas

Ettevõte pakub

-huvitavat ja iseseisvat tööd
-eneseteostuse võimalust
-konkurentsivõimelist töötasu
-töötelefoni
-isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni

Lisainfo

Töö toimub Läänemaal ja leping sõlmitakse kaheks aastaks.

Tööpakkumise number
#296474

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2013

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.

Vaata rohkem